ESET Parental Control


  • Marka:ESET
  • Kod produktu: ESET Parental Control
  • Dostępność: Na stanie

  • 98,89 zł


Dostępne opcje
Ochrona dzieci korzystających z urządzeń mobilnych

Aplikacja ESET Parental Control dla urządzeń z systemem Android pomoże Ci czuwać nad bezpieczeństwem Twoich dzieci, gdy te korzystają ze swoich smartfonów lub tabletów.


przeznaczenie:
dla domu i małej firmy

licencja:
elektroniczna / program do pobrania z internetu

długość licencji:
od 1 roku do 3 lat

systemy operacyjne:
Android


Zarządzaj aplikacjami i tym jak dziecko z nich korzysta

Dobieraj aplikacje odpowiednie dla wieku Twojego dziecka. Ustal limit czasowy korzystania z zainstalowanych aplikacji.

Kontrola dostępu do stron internetowych

Funkcja Web Guard i bezpieczna wyszukiwarka wyświetlą Twojemu dziecku tylko te strony, które zawierają treści odpowiednie dla Twoich dzieci.

Lokalizuj dziecko

Sprawdzaj aktualną lokalizację smartfonów swoich dzieci. Twórz i edytuj bezpieczne strefy. Ustaw automatyczne powiadomienia o ich opuszczeniu, korzystając z funkcji geofencingu.

Funkcjonalności
Język Polski
Typ pliku instalacyjnego APK
Rozmiar ~10 MB
Rodzaj dostępu Pobranie
Warunki dostępu Pobranie i instalacja na ilości urządzeń określonych w zakupionej licencji
Aktualizacje Regularne aktualizacje aplikacji poprzez Google Play
Połączenie internetowe Wymagane do celów aktywacji licencji, aktualizacji aplikacji, zarządzania funkcjami programu na urządzeniach dzieci.
Ograniczenia geograficzne Wsparcie techniczne prowadzone w języku polskim dla licencji zakupionych w polskim kanale dystrybucji.
Kontrola dostępu do stron Użytkownik ma możliwość ustawienia reguł dostępu do stron internetowych na urządzeniu dziecka w oparciu o przygotowane i aktualizowane przez producenta kategorie stron. Użytkownik ma również możliwość utworzenia wyjątków dostęp do konkretnych stron. Przeglądane stron internetowe mogą być blokowane na urządzeniu dziecka lub monitorowane. W aplikacji dostępne są również raporty dotyczące przeglądanych lub zablokowanych stron.
Kontrola aplikacji Użytkownik może utworzyć reguły dostępu do aplikacji zainstalowanych na urządzeniach dzieci. Aplikacje mogą być podzielone na trzy kategorie: Dozwolone, Niedozwolone, Gry i zabawa. Aplikacje z kategorii Gry i zabawa mogą zostać ograniczone per czas wykorzystywania (np. przez 30 minut) oraz w zależności od pory dnia lub dni szkolnych/nieszkolnych.
Wiadomość od rodzica Użytkownik może wysłać wiadomość z swojego urządzania na urządzenia dziecka, która spowoduje jej wyświetlenie i zablokowanie telefonu. Urządzenie będzie można odblokować tylko po kliknięciu potwierdzenia przeczytania wiadomości. Użytkownik może również zażądać potwierdzenia dostarczenia wiadomości.
Lokalizacja Użytkownik ma możliwość zlokalizowania urządzenia dziecka z poziomu aplikacji na jego urządzeniu lub portalu my.eset.com.
Aplikacja webowa Zarządzanie aplikacją, regułami, raportowanie oraz żądanie lokalizacji może być wykonywane z poziomu aplikacji webowej dostępnej na stronie my.eset.com.
Interoperacyjność
Wspierane systemy operacyjne Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) lub nowszy
Pamięć RAM Wewnętrzna: 512 MB lub więcej
Rozdzielczość ekranu dotykowego 320x480 pikseli
Procesor architektura rdzenia ARM — zestaw instrukcji ARMv7 lub nowszy, x86 Intel Atom, co najmniej 500 MHz
Wolne miejsce około 20 MB

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę

Produkty powiązane

Tagi: program, aktualizowane na bieżąco